BENJ

5 مدل لباس که اندام را لاغرتر نشان می دهد

چه طرح لباسی ما را لاغرتر نشان میدهد – مجله تصویر زندگی

15/02/2020 · در این مطلب می آموزید چه طرح لباسی بپوشید که هم با آن احساس راحتی کنید ، هم با شخصیت و شکل بدن تان هماهنگ باشد و هم شما را لاغرتر نشان دهد. آیا اهل لباس گل گلی هستید یا روانی طرح های پلنگی اید؟ چه …

لباس هایی که شما را لاغر نشان می‌دهد

لباس هایی که شما را لاغر نشان می‌دهد. مجموعه: مد و مدگرایی. اینکه رنگ‌های روشن سایز شما را بیشتر نشان می‌دهند و رنگ‌های تیره کمتر یک باور غلط است یا بهتر است بگوییم کمی تا قسمتی غلط! چون ظریف یا درشت‌تر به نظر آمدن شما بیشتر از اینکه در گرو رنگ لباس‌تان باشد در گرو فرم و …

لباس مجلسی دخترانه کره ای + شیک ترین لباس مجلسی دخترانه …

15/07/2017 · درزهای پهلوی شلوار، رنگ سایه روشن آن و جیبهای پهلوی آن اندام را لاغرتر و مرتب و منظم نشان می دهد. برلین معتقد است که هرچه شلوار بلندتر باشد شما را لاغرتر نشان می دهد.

چه لباس مجلسی برای افراد لاغر مناسب است ؟ | لباس مجلسی …

شلوارهای برمودا و کوتاه هم اندام شما را زیباتر نشان می­دهد. لباس مجلسی با خطوط افقی: اگر دوست دارید از پارچه­ های راه­دار و طرح­دار برای دوخت لباس مجلسی استفاده کنید، به سراغ خطوط و یا طرح­های افقی بروید تا شما را از آنچه که هستید چاق­تر و کوتاه­تر نشان دهد.

انتخاب لباس مناسب برای افراد چاق که آنها را لاغر تر نشان دهد!

12/04/2021 · بهتر است یقه های قایقی یا یقه دلبری را کنار گذاشته و به سمت یقه هفت سوق پیدا کنید.این لباس ها گردن را کشیده تر نشان می دهد.درضمن به علت خطای دید اندام بالاتنه شما ظریف تر به نظر می رسد.

بهترین اصول و شیک ترین لباس هایی که زنان چاق را لاغر میکند …

اکثر خانم هایی که چاق یا کمی تپل هستند در پوشیدن لباس کوتاهی میکنند و اصول و روش آن را نمیدانند که چه لباسی را چگونه بپوشند تا استایلی زیبا داشته باشند و هم اینکه لاغر نشان داده شوند در این بخش از نازوب به شما روش و اصول …

آشنایی با انواع یقه لباس – مجله مد و فشن روچی

یقه لباس بیشترین تاثیر را در ظاهر لباس دارد. یقه روی اندام و چهره نیز تأثیرگذار است؛ برای مثال یقه لباس می‌تواند افراد چاق تر، لاغرتر یا کشیده تر نشان دهد.

نکاتی که شما را لاغرتر نشان می‌دهد | چگونه لاغر تر به نظر …

12/03/2017 · این کار اندام شما را نابود می‌کند. کمربند بهترین دوست یک خانم ! از جمله نکاتی که شما را لاغرتر نشان می‌دهد و بسیار نیز مهم است و کمتر کسی به آن توجه می‌کند کمربند است.

برچسب‌ها:, , , , , , ,