BENJ

گرانترین کیف دستی جهان !

گرانترین مارک‌های کیف دستی جهان استوک | لباس کیلویی |پوشاک …

امروز نگاهی خواهیم داشت به گرانترین مارک های کیف دستی جهان. 10.Judith Leiber (جودیت لیبر)

گرانترین کیف دنیا با طلا و الماس 382 قیراطی +تصاویر

مشخصات گران قیمت ترین کیف دنیا. کیف قلب شکل ساخته شده از الماس و طلا بیش از 4000 تکه الماس در بدنه ی خود دارد به اضافه ی الماس 382 قیراطی و 18 قیراط طلا که برای تزیین و دسته ی آن استفاده شده است گرانقیمت ترین کیف دستی …

گرانترین کیف دنیا • آشنایی با گران‌قیمت‌ترین کیف‌های دنیا …

16/12/2020 · گرانترین کیف دنیا به‌عنوان کیف‌دستی منحصربه‌فرد از طریق فروش خصوصی باقیمت 3.8 میلیون دلار آمریکا در سال 2010 فروخته شد. این کیف تا 20 اکتبر 2017 در گالری Christie’s Hong Kong به نمایش گذاشته شد.

شانل گرانترین برند کیف دستی جهان در حال حاضر استوک | لباس …

02/03/2021 · شانل گرانترین برند کیف دستی جهان برخی کیف‌های دستی برای مد و مناسبت‌های طراحی شده اند. در حالی که برخی دیگر به سادگی برای استفاده روزمره..

گران‌ترین کیف جهان را ببینید یکی از لوازم بسیار – گیتی شو

10/03/2021 · گرانترین کیف دستی زنانه جهان با پوست تمساح تزیین شده است.به گزارش ایران ناز، گران‌ترین کیف دستی جهان به قیمت ۵.۳ میلیون پوند ساخته شده است. گرانترین کیف دستی جهان برای کمک به افزایش آگاهی از …

گران‌ترین کیف جهان ساخته شد

27/02/2021 · به گزارش آفتاب‌نیوز، گران‌ترین کیف دستی جهان به قیمت ۵.۳ میلیون پوند ساخته شده است. این کیف از پوست تمساح ساخته شده و در ساخت در آن از سنگ‌های قیمتی نادر و الماس نیز استفاده شده است.

گرانترین کیف دستی زنانه جهان !+ عکس

به گزارش تکناز گرانترین کیف دستی جهان،کیف الماس هزار و یک شب Mouawad مواود نام دارد که با بیش از 4517 الماس با وزن 381٫92 قیراط ساخته شده است.بله گران ترین کیف دنیا از الماس ساخته شده است.

ساخت گران‌ترین کیف جهان (+عکس)

گران‌ترین کیف دستی جهان به قیمت ۵.۳ میلیون پوند ساخته شده است. این کیف از پوست تمساح ساخته شده و در ساخت در آن از سنگ‌های قیمتی نادر و الماس نیز استفاده شده است.

گرانترین کیف دستی زنانه جهان – خبرگزاری آنا

گرانترین کیف دستی زنانه جهان با پوست تمساح تزیین شده است.

معرفی برترین برندهای کیف دنیا – گرانترین برند های کیف دنیا …

معرفی برترین برندهای کیف دنیا – گرانترین برند های کیف دنیا – برندهای محبوب کیف دستی در دنیا – کیف یکی از اکسسوری های مهم زنانه است که توجه

گران قیمت ترین کیف های زنانه دنیا – برنس مد

کیف دستی کورکودیل برند مارک جاکوبز (Marc Jacobs Carolyn Crocodile Handbag) – 38 هزار دلار. برند مارک جاکوبز یک برند معروف آمریکایی ست که با تولید کیفی از چرم کورکودیل توانسته است عنوان ارزان ترین کیف دستی زنانه را در میان کیف های گران قیمت دنیا به خود اختصاص دهد. بر روی این کیف هیچ سنگ خاصی کار …

گران‌ترین کیف‌دستی‌های جهان

02/06/2019 · برند مارک جیکوبز یک کیف دستی زنانه طراحی کرده که جزو گران‌ترین کیف هی جهان محسوب می‌شود. این کیف دستی با قیمت ۳۸۰۰۰ دلار، با ظرافت خاصی طراحی شده است.

گرانترین کیف دستی جهان ! | انجمنهای روانشناسی مشاورفا

این کیف دستی یک شاهکار به شمار می آید که توسط Robert Mouawad رابرت مواود و 10 هنرمند دیگر ساخته شده است و 8800 ساعت نیز زمان برده است. گرانترین کیف دستی جهان،کیف الماس هزار و یک شب Mouawad مواود نام دارد که با بیش از 4517 الماس با وزن 381٫92 …

گرانترین و لاکچری ترین کیف های زنانه + تصاویر

این کیف جواهرنشان که جزو گرانترین و البته زیباترین طراحی های این برند است قیمتی برابر 3.8 میلیون دلار دارد؛ بنابراین نام آن در کتاب «گینس 2010» به عنوان ارزشمندترین کیف جهان ثبت شد.

گران ترین کیف های زنانه دنیا | مجله پی جو

گران ترین کیف های زنانه دنیا هر زنی آرزو دارد مجموعه ای از کیف های دستی برندهای مختلف را داشته باشد، اما تنها عده ای معدود از ثروتمندان چنین فرصتی را دارند. کمتر زنی را می بینیم که بگوید: «به اندازه کافی کیف دستی دارم …

گرانترین کیف دستی زنانه جهان این کیف دستی یک شاهکار

گرانترین کیف دستی زنانه جهان این کیف دستی یک شاهکار به شمار می آید که توسط Robert Mouawad رابرت مواود و 10 هنرمند دیگر ساخته شده است و 8800 ساعت نیز زمان برده است.

عکس| گران‌ترین کیف جهان

آفتاب‌‌نیوز : گران‌ترین کیف دستی جهان به قیمت ۵.۳ میلیون پوند ساخته شده است. به گزارش آفتاب‌نیوز؛ این کیف از پوست تمساح ساخته شده و در ساخت در آن از سنگ‌های قیمتی نادر و الماس نیز استفاده شده است.

لوکس‌ترین کیف دستی‌های جهان

برند مارک جیکوبز یک کیف دستی زنانه طراحی کرده که جزو گران‌ترین کیف هی جهان محسوب می‌شود. این کیف دستی با قیمت ۳۸۰۰۰ دلار، با ظرافت خاصی طراحی شده است.

گران‌ترین کیف دستی جهان به حراج می‌رود | مجله مد پی جو

گران‌ترین کیف دستی جهان به حراج می‌رود :کیف الماس هزار و یک شب مواود «Mouawad» به عنوان گران ترین کیف جهان شناخته شده است. این کیف در لندن به حراج گذاشته شده و قیمت آن از 3.8 میلیون دلار آغاز می شود.

گران‌ترین کیف‌های زنانه دنیا

14/06/2017 · کیف هزار و یک شب الماس خالص این برند که از طلای 18 عیار و با بیش از 4500 قطعه الماس تزیین شده یکی از گران ترین کیف های جهان است. این کیف جواهرنشان که جزو گرانترین و البته زیباترین طراحی های این برند …

ساخت گرانترین کیف جهان (+عکس) – اخبار صنعت چرم و کفش برند …

01/12/2020 · گرانترین کیف دستی جهان به قیمت ۵.۳ میلیون پوند ساخته شد. این کیف از پوست تمساح و از سنگهای قیمتی نادر و الماس در ساخته شده است.

گرانترین کیف دستی هاي جهان !+عكس – نایت اسکین :: Night …

گرانترین کیف دستی جهان،کیف الماس هزار و یک شب Mouawad مواود نام دارد که با بیش از 4517 الماس با وزن 381٫92 قیراط ساخته شده است.بله گران ترین کیف دنیا از الماس ساخته شده است.

عکس های گرانترین کیف دستی جهان + قیمت

گرانترین کیف دستی جهان،کیف الماس هزار و یک شب Mouawad مواود نام دارد که با بیش از ۴۵۱۷ الماس با وزن ۳۸۱٫۹۲ قیراط ساخته شده است.بله گران ترین کیف دنیا از الماس ساخته شده است.

گرانترین کیف دستی جهان

گرانترین کیف دستی جهان ! این کیف دستی یک شاهکار به شمار می آید که توسط Robert Mouawad رابرت مواود و ۱۰ هنرمند دیگر ساخته شده است و ۸۸۰۰ ساعت نیز زمان برده است.. گرانترین کیف دستی جهان،کیف الماس هزار و یک شب Mouawad مواود نام دارد که …

گران ترین کیف جهان در هنگ کنگ حراج شد | مجله اینترنتی مد و …

17/06/2016 · جالب اینکه رکورد قبلی گرانترین کیف جهان نیز به Birkin تعلق داشت. کیف صورتی رنگ الماس نشانی که سال گذشته به قیمت ۲۲۲ هزار دلار حراج شد. تولید و فروش کیف های دستی گرانقیمت بیزنس پرسودی است.

گرانترین کیفهای جهان : كيف و كفش – واضح

گرانترین کیفهای جهان : كيف و كفش-طراحان مد، گاهی اوقات برای نمایاندن خلاقیت خود در عرصه مد، دست به خلق نمودن کیف هایی به سبک های عجیب نموده اند.در طراحی این کیفها، از الماس، طلا، چرم، چوب استفاده شده است.

10 نمونه از کیف های گران زنانه

کیف هزار و یک شب الماس خالص این برند که از طلای 18 عیار و با بیش از 4500 قطعه الماس تزیین شده یکی از گران ترین کیف هاي جهان هست. این کیف جواهرنشان که جزو گرانترین و گرچه زیباترین طراحی هاي این برند …

گران ترین کیف پول زنانه با 6 میلیارد تومان قیمت !+ عکس

ده هنرمند در کنار فرد و پاسکال به مدت ۸۸۰۰ ساعت توانستند گرانترین کیف دستی جهان را بسازند. این کیف با ارزش و لوکس در نمایشگاه طلا و جواهر در دوحه قطر به معرض نمایش در آمده است.

5 نمونه از گران ترین کیف های زنانه 2019

کیف دستی ۱۰۰۱ شب الماس نشان از برند Mouawad3.8 میلیون دلاری. هنوز این کیف دستی گران ترین کیف دستی در سراسر جهان است و رکورد آن از سال ۲۰۱۱ تاکنون در کتاب رکوردهای جهانی گینس دست نخورده باقی مانده است.

گران ترین برندهای لباس جهان | فروشگاه اکسسوری سناتور مد

گران ترین برندهای لباس جهان. برند­های انحصاری مد و گرانترین برند ­های لباس، با قدرت، اعتبار و جایگاه مرتبط هستند. بسیاری از برند­ها فقط خواسته افراد بسیار ثروتمند را برآورده می کنند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,