BENJ

چگونه یک گلدان کریستال بخریم؟

ساخت گلدان های آویز با وسایل دور ریختنی

18/02/2018 · آیا شما هم قبول دارید که گل ها فضای خانه را زیباتر و شاداب تر می کنند؟ شما هم می توانید با کمی خلاقیت زیباترین گلدان های آویز را در خانه خود داشته باشید. بله واقعا هیجان انگیز است.

Aftabgardan – با یک هزینه اندک، یک گلخانه در منزل ایجاد کنید

با یک هزینه اندک، یک گلخانه در منزل ایجاد کنید. هر چند در ابتدای سال ۹۲ در مطلب « گلباران منزل! (به مناسبت عید) » پیشنهاد داده بودم که از انرژی‌ای که وجود گل در خانه به همراه می‌آورد استفاده …

آشنایی با انواع لوستر کریستالی و موارد استفاده از آنها …

آشنایی با انواع لوستر کریستالی و موارد استفاده از آنها: چلچراغ های زینتی انواع مختلفی دارند که لوستر کریستالی یکی از آنهاست.این نوع از لوسترها بیشتر برای خانه هایی کاربرد دارد که از سنتی بودن فاصله گرفته اند و تجملات و …

گلدان‌های پشت پنجره

گلدان‌های تزیینی پشت پنجره یک فکر مناسب برای باغبانی کردن است، به ویژه در ایام پاییز و زمستان که به علت سرد شدن هوا و بارندگی ، نمی‌توان مدت زیادی در حیاط و بیرون از خانه ماند. روش آماده‌سازی این گلدان‌ها آسان و عملی، و نگهداری از گل‌های رنگارنگ داخل آنها نیز لذت‌بخش است.

اموزش ساخت لوسترهای کریستالی

اموزش ساخت لوسترهای کریستالی-t=40124 >آموزش ساخت ظرف کریستال s.h.r.m.k 20 مهر 1384, 04:22سلام به همه این آمو

نگهداری از موز به مدت طولانی!

از بین بردن پشه های ریز گلدان با چند روش تجربی و موثر 15 ایده خلاقانه برای استفاده از سبد میوه پلاستیکی دور ریختنی

گلدان تزیینی بسازیم

چگونه یک گلدان زیبا و بسیار ساده بسازیم … جواهرات کریستالی. farnoosh. 17 0:45. ساخت گوشواره(زیبا) farnoosh. 18 0:35. ساخت شمع زیبا. farnoosh. 19 0:39 …

چگونه پنجره ها را برای مقابله با سرما آماده کنیم

27/05/2021 · یکی از گزینه ها، وصل کردن یک پارچه ضخیم به نوار چسب و آویزان کردن آن از قاب پنجره، در طول شب های سرد زمستان است.

تبدیل بطری نوشابه به گلدانی زیبا + فیلم

19/05/2021 · یک گلدان کوچک زیبا به شکل گلدان‌های سرامیکی ساخته شده است. در ساخت این گلدان از یک بطری نوشابه خانواده بهره گرفته شده است.

چگونه یک تراریوم بسازیم؟

چگونه یک تراریوم بسازیم؟ … مثل هر روز از سر كار برمی‌گشتم كه خانم مسن همسایه را گلدان به دست با لبخندی شیرین دیدم. متوجه نشدم لبخندش برای من است یا برای گلدان جدیدش. … لمینت کریستالی.

چگونه در خانه ریحان بکاریم؟ – خبرآنلاین

01/04/2021 · در مرحله بعد گلدان مناسبی انتخاب کنید سپس بذرها را با دستمال خشک کنید و آن را بر روی خاک گلدان بپاشید و بعد از آن با کمی خاک روی بذرها را بپوشانید. ریحان گیاهی است که برای رشد به آبیاری زیادی نیاز دارد، بنابراین پس از کاشت روزی ۴ بار آن را با آب پاش کوچک آبیاری کنید.

گل رز جاودان چیست و چگونه آن را تهیه کنیم؟ | ستاره

08/01/2019 · گل رز جاودان با فرایندی پارافین اندود شده و طول عمر آن تا سه سال افزایش می‌یابد. این نوع گل رز نیازی به آب و نور ندارد و می‌تواند هدیه‌ای زیبا و خاص باشد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,