BENJ

چگونه یک میز و صندلی استاندارد برای مطالعه فرزندم بخرم؟

آشنایی با استاندارد های صندلی و مبلمان اداری

صندلی اداری: یک صندلی اداری راحت طوری طراحی شده است که در هنگام استفاده از آن باید ران ها تقریبا افقی و ساق پاها عمودی و بدن در وضعیت قائم قرار گیرد. از این رو ارتفاع صندلی می بایست کمی کوتاهتر از ارتفاع رکبی (ارتفاع زانو) باشد.

ابعاد میز ناهار خوری – ابعاد استاندارد مبلمان و فضای …

ارتفاع میز و صندلی تنها موردی است که نباید نگرانش باشید و ابعادش را درنظر بگیرید. ابعاد میز ناهار خوری و صندلی طبق استاندارد ساخته می شود. اما حتی درمورد میز و صندلی هم تنوع زیاد است.

اتاق مطالعه – اتاق مطالعه برای مطالعه بهتر، خستگی کمتر و …

26/10/2018 · مطالعه بخش جدانشدنی از زندگی ما انسان ها را تشکیل می دهد و ما امروز هرچه داریم مدیون مطالعه و تدبرمان بوده است، بنابراین داشتن یک مکان مشخص و بخصوص برای انجام مطالعه یکی از مهم ترین ملزومات زندگی است.

میز و صندلی مناسب برای کامپیوتر

برای استفاده از رایانه، نیازمند استفاده از میز و صندلی مخصوص آن هم هستیم. هر چند شاید بتوان رایانه را روی هر میزی قرار داد و از آن استفاده کرد؛ ولی مسلما استفاده از میز و صندلی های مخصوصی که متناسب با این کار طراحی و …

چطور یک میز تحریر چوبی مناسب انتخاب کنیم؟

یکی از این میزها، میز تحریر است که با افزایش تعداد افراد خانواده و یا سطح مطالعه این نیاز بیشتر هم می شود اما برای انتخاب یک میز تحریر مناسب باید به استانداردهای مورد نیاز یک میز توجه ویژه‌ای …

ابعاد و اندازه استاندارد میز تحریر به چه صورت باید باشد؟

فضای استاندارد پشت میز. فاصله بین میز تحریر تا دیوار باید ۱۲۱ سانی‌متر باشد تا به راحتی بتوان صندلی را بیرون کشید و جابجا شد. البته در فضاهای خانگی می‌توان این اندازه را ۹۰ سانتی‌متر هم در …

استانداردهای طراحی تختخواب – آگاهی نسبت به استانداردها …

استانداردهای طراحی استانداردهای طراحی تختخواب ، میز، صندلی کمد و به طور کلی مبلمان سال هاست در کشورهای مختلف با توجه به ابعاد آنتروپومتری مردم آن منطقه و با فرآیندهای آمار گیری دقیق و طولانی تعیین می شوند.

صندلی کارمندی – گروه طراحی دکوراسیون مکعب

چطور یک صندلی کارمندی مناسب انتخاب کنیم؟ در ابتدا لیستی از صندلی‌های انتخابی خود به همراه مزایا و معایب آنها را تهیه کنید. علاوه بر این ارتفاع و میزان وزنی که تحمل می‌کند را هم یادداشت کنید.

چطور آپارتمان خود را حرفه ای دکور کنید

کنار هر صندلی که برای مطالعه در نظر گرفته شده، یک لامپ پایه‎دار قرار دهید. برای ایجاد فضایی برای حرکت پاها، میز جلوی مبل باید حداقل ۲۵ تا ۴۵ سانتی‎متر از صندلی فاصله داشته‎باشد.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,