BENJ

چرا به دکتر همتی رای می دهم

من در انتخابات 1400 رای می‌دهم اگر…+فیلم

17/05/2021 · حمله تندروها به همتی؛ به آتش کشیدن بنرهای تبلیغاتی در قم!+ عکس سقوط قیمت 74 درصد شرکت های بورسی +اینفو

همتی‌: اختیاراتی فراتر از بانک مرکزی می‌خواهم/ تورم را در …

همتی گفت: بانک مرکزی در دولت رای ندارد بنابراین من نقشی در تصمیم‌گیری دولت ندارم. باید با چین و روسیه تعامل …

چرا به دکتر جلیلی رای می‌دهم؟

چرا به دکتر جلیلی رای می‌دهم؟ مرتضی فیروز آبادی • بر هیچ کس پوشیده نیست که کشور در بعد اقتصاد خانوار روزهای سختی را می‏گذراند.

درخواست همتی از رای‌اولی‌ها

10/06/2021 · عبدالناصر همتی طی پیامی که در صفحه شخصی خود در پیام رسان توئیتر منتشر کرد، نوشت: در این انتخابات، رای اولی ‌ها می‌توانند بازیگردان اصلی صحنه رقابت‌ باشند.

همتی: ماهانه حداقل یک میلیون برای سه دهک پایین در نظر …

01/06/2021 · همتی با اشاره به اینکه قبل از ورود من به عرصه انتخابات برخی می گفتند وارد عرصه سختی می شود و این مسئله از قبل …

چرا به چنین نامزدهایی رای می‌دهیم؟

26/02/2020 · چرا به چنین نامزدهایی رای می‌دهیم؟. امیرحسین رحمانی، ۷ اسفند ۱۳۹۸، ۰۹:۰۰ 3981205182 ۵۳ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳۴ تکراری یا غیرقابل انتشار. در سال های اخیر در رقابت های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی …

دانشگاهیان دانشگاه یزد چرا در انتخابات امسال باز هم رأی می …

24/05/2021 · قرارگاه فرهنگی انتخابات در دانشگاه یزد در سلسله گفتگوهای تصویری تحت عنوان “من رأی می‌دهم” از دانشگاهیان یزد دلیل شرکت آنان در انتخابات آینده را جویا شده است.

علم‌الهدی: کسانی که مردم را به عدم شرکت در انتخابات دعوت …

21/05/2021 · علم‌الهدی با بیان اینکه کسانی که مردم را به عدم شرکت در انتخابات دعوت می‌کنند، کافرند، گفت: ۴۲ سال مردم ما پای انقلاب ایستادگی کردند و عزتشان بر دنیا تثبیت شد و امروز این دنیای استکبار است که در برابر ما مستاصل شده است.

نامزد کفن‌پوش: به هر ایرانی ۲۴۰هزار یورو می‌دهم!

11/05/2021 · به همین رای میدیم دکتر مهندساش چکار کردن لااقل این بی شیله پیلس بدون نام درباره نامزد کفن‌پوش: به هر ایرانی ۲۴۰هزار یورو می‌دهم!

همتی: هم به تولید ثروت هم توزیع عادلانه ثروت همزمان توجه دارم

همتی در ادامه در پاسخ به نظرات دیگر نامزد‌ها گفت: چرا همه مشکلات را گردن بانک مرکزی می‌اندازید آقای جلیلی ورودی ارزی بانک مرکزی متوسط ۲۰ سال گذشته سالانه ۴۵ میلیارد دلار بوده در ۲ سال گذشته به طور متوسط شده ۹ میلیارد …

روایت سیزدهم| در مناظره پایانی چه گذشت؟ / هاشمی اگر بود به …

21 ساعت قبل · رای هاشمی به همتی ! فائزه هاشمی در کلاب هاوس گفته است اگر پدرش بود به آقای همتی رای می داد. همتی از گذشته با هاشمی رابطه خوبی داشت و سال ها معاون سیاسی محمد هاشمی رییس وقت صدا و سیما بود.

زاکانی: آقای همتی چرا به مردم دروغ می‌گویید؟ شما شهریور 98 …

زاکانی: آقای همتی چرا به مردم دروغ می‌گویید؟ شما شهریور 98 درخواست کردید “بنزین 5 هزار تومان” شود/ جلیلی: زمانی که خود را در مذاکرات موفق می‌دانستید؛ چه شد؟

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,