BENJ

پرده کهنه حمام را دور نریزید!

پرده کهنه حمام را دور نریزید!

12/03/2021 · پرده کهنه حمام را دور نریزید! مجموعه: مهارتهای زندگی. این روزها حتی اگر حمامی شیشه ای نباشد و دارای در و دیوار حسابی باشد باز هم مردم دوست دارند یک پرده حمام حتی برای زیبایی هم شده در آن نصب کنند. البته این وسیله هم بعد از مدتی کهنه می شود و یک پرده خوش رنگ و لعاب تر جای آن را می …

پرده کهنه حمام را دور نریزید!

اگر پرده حمامتان کهنه شده یا از آن خسته شده اید، به جای دور انداختن آن با خود فکر کنید که چه استفاده های دیگری می توانید از آن بکنید. با خواندن مطلب زیر متوجه می شوید که این پرده ها می توانند محافظ های خوبی باشند.

پرده کهنه حمام را دور نریزید!

پرده حمام تان را دور نیندازید. به جای این کار آنها را به سایز کف کابینت هایتان برش بدهید و از آنها به عنوان کفپوش استفاده کنید.

پرده کهنه حمام را دور نریزید! • پارسی وان

پرده کهنه حمام را دور نریزید! پارسی وان سبک زندگی و خانه داری , مهارتهای زندگی این روزها حتی اگر حمامی شیشه ای نباشد و دارای در و دیوار حسابی باشد باز هم مردم دوست دارند یک پرده حمام حتی برای زیبایی هم شده در آن نصب کنند.

خانه داری | پرده ی کهنه ی حمام چه کاربرد هایی دارد؟

پرده حمام تان را دور نیندازید. به جای این کار آنها را به سایز کف کابینت هایتان برش بدهید و از آنها به عنوان کفپوش استفاده کنید.

راههای استفاده دوباره از پرده حمام

پرده کهنه حمام را دور نریزید! این روزها حتی اگر حمام ی شیشه ای نباشد و دارای در و دیوار حسابی باشد باز هم مردم دوست دارند یک پرده حمام حتی برای زیبایی هم شده در آن نصب کنند.

سفره آرایی، نکات خانه داری،مهارتهای زندگی

26/05/2021 · پرده کهنه حمام را دور نریزید! چطور از گل های خوراکی استفاده کنیم ایده هایی برای کارت تبریک روز مادر

تمیز کردن کاشی دیوار دستشویی و حمام بدون دست درد| برق …

اگر حمام و سرویس بهداشتی شما یکی است و با یک پرده از هم جدا شده‌اند یا به دور وان حمام‌تان پرده کشیده‌اید؛ باید بدانید که قبل از هر گونه تمیز کاری اول باید پرده را جدا کرده و بشویید چون سرشار …

لباسهای کهنه رو دور نریز

لباسهای کهنه رو دور نریز

پرده ~ مهین فال

پرده کهنه حمام را نگه دارید … پرده حمام تان را دور نیندازید. به جای این کار آنها را به سایز کف کابینت هایتان برش بدهید و از آنها به عنوان کفپوش استفاده کنید. اگر می خواهید آنها روی صفحه کابینت …

برچسب ها – ناهارخوری

پرده کهنه حمام را دور نریزید! اگر پرده حمامتان کهنه شده یا از آن خسته شده اید، به جای دور انداختن آن با خود فکر کنید که چه استفاده های دیگری می توانید از آن بکنید.

با شلوار جین قدیمی تان گلدان های ایستاده درست کنید …

18/06/2018 · شلوار جین های کهنه و قدیمی تان را دور نریزید، بلکه با آنها گلدان های ایستاده زیبایی درست کنید.

پوست موز را دور نریزید

موقع پوست کندن پیاز اشک نریزید ; 9 کاربرد عالی پوست تخم مرغ که نمی دانستید ; با پوست این میوه شوینده ای طبیعی درست کنید ; 9 کاربرد جالب پوست تخم مرغ ; پرده کهنه حمام را دور نریزید! پوست کندن گردو و فندق

چه زمانی باید این وسایل خانگی را دور انداخت؟ – بدونیم

17/10/2018 · بهترین راه برای ماندگاری بیشتر اسفنج ها این است که بعد از هر بار استفاده آن ها را در هوای آزاد خشک کنیم. اما زمانی که اسفنج بوی بد گرفت باید آن را دور بیندازیم. پرده کهنه حمام. تمیز کنید!

پادری , آموزش ساخت پادری

حوله های کهنه را دور نریزید از هر رنگ یک نوار بردارید و ابتدای سرشان را به هم بدوزید . نوارهای دیگر را به انتهای هر نوار بدوزید تا بلندی دلخواه را پیدا کند .

10 نکته برای تمیز کردن حمام

13/03/2014 · بر اساس نتایج بررسی محققان، دوش حمام و چاه حمام محل تجمع باکتری ها هستند و می توانند سبب ایجاد بیماری های عفونی و اسهال در ساکنان خانه شوند. همچنین طبق این یافته ها، وجود ویروس سرماخوردگی هم در این محل ها شایع است. اما تمیز کردن حمام …

وسایل دور ریختنی، تزیین خانه با وسایل دور ریختنی – سری 3 …

وسایل دور ریختنی. دربهای رنگی بطری های بی مصرف پلاستیکی را برای تزیین چراغ خواب و یا گلدان های قدیمی و کهنه استفاده کنید. ایده جالب پرده صدفی. تزیین خانه با وسایل دور ریختنی

ترفندهایی برای استفاده از لباس های کهنه + فیلم

12/03/2021 · رکنا : شما می توانید لباس های کهنه تان را با کمی خلاقیت دور نریزید. جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ 21 May 2021 در حال بارگذاری …

راهنمای نصب حفاظ شیشه ای دوش حمام

18/04/2021 · راهنمای مصور نصب حفاظ شیشه ای دوش به شما کمک می کند تا پرده های قدیمی را از حمام خانه حذف کرده و به راحتی حفاظ شیشه ای را جایگزین آن کنید.

چگونه یک میهمانی برگزار کنیم؟

برگزار کردن میهمانی-میهمانی-چگونگی برگزار کردن میهمانی-میهمانی گرفتن-میهمان-مهمان-مهمانی-مهمان ناخوانده-مهمان نزدیک-مهمان دور

آموزش هنر های دستی

• شیشه‌های سس را دور نریزید • صابون با برگ های میوه • صابون‌های تزئینی بسازیم • صندلی آشپزخانه • صندلی ها را نونوار کنیم • صندلی های کهنه خودتان را زیبا و دلپسند کنید • طراحی نگاتیو

ساخت قاب عکس با کاغذهای شکلات

• کاغذهای شکلات را دور نریزید … سپس هر یک از آنها را با چسب حرارتی بر روی پارچه پرده حمام به فواصل دلخواه بچسبانید. با این روش پرده حمام شما بدون دردسر به پرده ای گلدار تبدیل خواهد شد.

ایده هایی ارزان برای تغییر حال و هوای حمام

پرتعداد بودن حوله‌ها امکان جایگزینی را به شما در زمان شست‌وشوی حوله‌ها می‌دهد و علاوه بر آن رنگ و لعابی تازه به حمام می‌دهد. فضاساز پارچه‌ای. پرده حمام را تعویض کنید.

سرويس بهداشتي

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، ‘نزولی’, جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

آموزش تصویری | بازسازی ظروف شکسته با CD و DVD کهنه (مواد …

ظرفها و وسایل تزئینی کهنه و لب پریده را دور نریزید و آنها را غیر قابل استفاده ندانید. شاید شما هم یکی از این وسایل تزئینی را دارید و فکر کرده اید که دیگر نمی توانید از آن استفاده کنید.

فهرست ۳۰ مرحله‌ای نظافت منزل | زن روز

19/06/2019 · کابینت‌ها را بررسی کنید و مواد غذایی کهنه و فاسدشده را دور بریزید. مرحله هشتم: نظافت دست‌شویی-حمام. قالیچه‌ها و پاگردهای دست‌شویی و حمام را بشویید.

راه‌های نو کردن مبل‌ و میز کهنه – ایرنا زندگی

مطلب را بخوانید تا بدانید چگونه می‌توانید هزینه نکنید، خاطره‌هایتان را نگه دارید و هم زمان مبلمان و میز کهنه و قدیمی‌تان را نگه دارید.

آموزش دوخت جامدادی با شلوار | زن امروزی

شلوارهای لی کهنه ی خود را دور نریزید. ساخت جامدادی با پارچه شلوار جین کهنه یکی از روش های جالب و خلاقانه دوخت جامدادی با شلوار لی است که مطمئنا مورد توجه افراد با سلایق مختلف قرار می گیرد.

آموزش خانه تکانی سریع و اصولی

ممکن است هر هفته حمام را با برس مخصوص تمیز کنید اما الان زمان دور ریختن وسایل اضافه و کهنه این قسمت است. قوطی‌های خالی و مواد بهداشتی تاریخ مصرف گذشته را دور بریزید. لیف‌ها را عوض کنید.

خانه تکانی عیدانه

کابینت‌ها را بررسی کنید و مواد غذایی کهنه و فاسدشده را دور بریزید. مرحله هشتم: نظافت دست‌شویی-حمام. قالیچه‌ها و پاگردهای دست‌شویی و حمام را بشویید.

تزیین منزل با وسایل دور ریختنی، ۲۱ ایده جذاب، آسان و کاملا …

ایده شانزده؛ شیشه های مربا را دور نریزید، شاید از این ایده خوشتان بیاید… استفاده از شیشه های طرح داری که نور را به شکل غیر مستقیم منعکس می کنند، یک ایده زیبا برای نورپردازی و ساخت اکسسوری های …

خانه تکانی سریع دقیقه نودی قبل عید

سردوش حمام را رسوب زدایی کنید. برای رسوب زدایی سردوش حمام سرکه را داخل کیسه ی پلاستیکی بریزید و کیسه را دور سردوش حمام ببندید. سرامیک کف و بدنه را با استفاده از تمیزکننده های مخصوص تمیز کنید.

نکات ریز خانه داری و آشپزی که هر زنی باید بداند

12/01/2019 · 3. از جوراب های کهنه برای گردگیری استفاده کنید: جورابتان سوراخ شده؟ آن ها را دور نریزید – از آن ها به عنوان یک گردگیر استفاده کنید. 4. از یک قلم آشپزی برای تمیز کردن توستر استفاده کنید:

حمام نوزاد ، هرآنچه باید در مورد حمام کردن نوزادان بدانید …

07/10/2015 · مهم: هر روز نیاز نیست که نوزادتان را حمام کنید. هر هفته ۲ الی ۳ بار حمام کردن کافی است. در روزهای دیگر (غیـر از روزهای حمام کردن) دست‌ها ، پاها، و محل کهنه را با آب و صابون بشوئید. صورت کودک را فقط …

چگونه می توانیم خانه خود را راحت بفروشیم؟ – خبرآنلاین

۴ ـ حمام و آشپزخانه فراموش نشود . حمام و آشپزخانه زیبا کمک می‌کند تا شما سریع‌تر خانه را به فروش برسانید. تردید نکنید و تمام کاشی‌ها و موزاییک‌های کهنه و شکسته را با کاشی‌های نو جایگزین کنید.

تغییر دکوراسیون حمام در سال جدید

تغییر دادن دکوراسیون حمام کاری است که برخی از خانم‌های خانه‌دار در برنامه روزهای پایانی سال قرار می‌دهند تا این فضا با شکل و ظاهری جدید میزبان نظافت‌های سال نو شود. با ۳۰ ایده ساده و کاربردی برای زیباتر شدن فضای حمام …

تغییر در دکوراسیون – به روز کردن دکوراسیون منزل – طراحی …

14/05/2019 · تغییر در دکوراسیون نیازی به صرف هزینه های بسیار و مراجعه به طراح و معمار داخلی ندارد. در این مطلب با 5 شیوه تغییر در دکوراسیون آشنا خواهید شد که خانه را لوکس و گران قیمت نشان خواهد داد. 1 …

چه وسایلی را به‌جز لباس می‌توانیم در ماشین‌ لباسشویی …

این ۹ میوه و سبزی را به هیچ وجه دور نریزید! ۱۴۰۰-۰۲-۱۵ ۰۹:۲۲ نیکی کریمی از بازیگری تا کارگردانی

چند راهنمایی ارزان برای فروش خانه

19/02/2016 · شایدبرای بسیاری از ما این سوال پیش آمده که در دوران رکود مسکن، چگونه می‌توانیم خانه خود را بفروشیم؟ آیا راهکارهای ارزان برای فروش بهتر و زودتر خانه وجود دارد؟

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,