BENJ

هر ۲۰ ثانیه یک زمین فوتبال از جنگل‌های ایران تخریب می‌شود

هر ثانیه به وسعت یک زمین فوتبال، جنگل از بین رفته است – ایسنا

بررسی‌های ماهواره‌ای نشان می‌دهد در سال ۲۰۱۷ میلادی هر ثانیه منطقه‌ای جنگلی به وسعت تقریبا یک زمین فوتبال در جهان از بین رفته است.

هر ثانیه به وسعت یک زمین فوتبال، جنگل از بین رفته است …

اگر هر ثانیه یه اندازه یک زمین فوتبال جنگل از دست بره سالی میشه ۲۲۲۰۸۲۵۶۰۰۰۰ متر مربع. حالا اولی رو بر دومی تقسیم کنیم میشه حدود ۱۸۰ سال تا نابودی کل جنگل های جهان.

جنگل باران‌خیز استوایی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

طبق تحلیل جدیدی که بر اساس داده‌های ماهواره‌ای انجام گرفته است در سال ۲۰۱۹ میلادی در جهان هر ۶ ثانیه گستره‌ای به وسعت یک زمین فوتبال از جنگل‌های بارانی نابود شده است.

روند نابودی جنگل‌های کهن زمین شدت گرفته – BBC News فارسی

06/06/2020 · روند نابودی جنگل‌های کهن زمین شدت گرفته. داده‌هایی که ماهواره‌ها از مدار زمین جمع آوری می‌کنند نشان می …

نابودی میلیون‌ها هکتار از جنگل‌های استوایی در ۲۰۱۹ – ساعت24

ساعت24-طبق تحلیل جدیدی که بر اساس داده‌های ماهواره‌ای انجام گرفته است در سال ۲۰۱۹ میلادی در جهان هر ۶ ثانیه گستره‌ای به وسعت یک زمین فوتبال از جنگل‌های بارانی نابود شده است.

مرگبارترین آتش سوزی تاریخ آمریکا | هر ثانیه به اندازه یک …

14/11/2018 · همشهری آنلاین: نشریه آتلانتیک با علام اینکه در هر ثانیه به اندازه یک زمین فوتبال از جنگل‌های کالیفرنیا می‌سوزند از آن به عنوان مرگبارترین ‌آتش‌سوزی تاریخ آمریکا نام برد.

جنگل‌ ها از بی‌توجهی می‌سوزند

نسل آلبوم‌ های عکس خانوادگی رو به انقراض است اما هنوز هم در گوشه کتابخانه و گنجه و صندوق خانه‌های پدرانمان می‌شود آلبومی رنگ و رو رفته را پیدا کرد که روایتی تصویری از لحظات دوست‌داشتنی زندگی خانواده در آن ثبت‌شده است …

ریه‌های زمین در خطرند – خبرآنلاین

ریه‌های زمین در خطرند. سیناپرس نوشت: جنگل‌ها را می‌توان اصلی‌ترین منبع تولید اکسیژن در کره زمین دانست و از همین رو اهمیت وجود این منابع طبیعی به‌نوعی به تداوم زندگی بر روی کره زمین بستگی …

نیویورک تایمز: در هر ۴۹ ثانیه یک آمریکایی از کرونا فوت می‌کند

نیویورک تایمز: در هر ۴۹ ثانیه یک آمریکایی از کرونا فوت می‌کند گروه جهان الف، ۲۱ اردی‌بهشت ۱۳۹۹، ۰۰:۰۲ 3990220086 ۳۹ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۱ تکراری یا غیرقابل انتشار روزنامه نیویورک تایمز نحوه مقابله دولت ترامپ را با بحران …

تفاوت حافظه SSD و HDD در چیست؟

هاردهای ssd و hdd از آن دسته تجهیزات ذخیره سازیی هستند که این روزها زیاد از آن‌ها صحبت می‌کنیم. اما تفاوت این دو دقیقا در چیست؟

متن آهنگ معروف Creep در بازی Resident Evil Village کشف شد

در واقع آهنگ Creep جز اولین آهنگ‌هایی بود که باعث شد توجه بسیار زیادی به گروه افسانه‌ای Radiohead شود. بازی Resident Evil Village در تاریخ ۷ می (۱۷ اردیبهشت) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس …

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,