BENJ

فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع خبرنگاران: تمامی توان بالگردی ارتش در اختیار ستاد انتخابات کشور است

تمامی توان بالگردی ارتش در اختیار ستاد انتخابات کشور است …

11 ساعت قبل · امیر سرتیپ حیدری با تأکید بر اینکه تمامی توان بالگردی ارتش در اختیار ستاد انتخابات کشور است، گفت: خلبانان و فرماندهان پایگاه‌ها در این زمینه توجیه شده‌اند. – مشرق نیوز

همه توان بالگردهای نیروی زمینی در اختیار ستاد انتخابات است

12/06/2021 · فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر این که تمام توان بالگردی ارتش در اختیار ستاد برگزاری انتخابات کشور است گفت: خلبانان و فرماندهان پایگاه‌ها در این زمینه توجیه شده‌اند.

تمام توان بالگردهای نیروی زمینی ارتش در اختیار ستاد …

13 ساعت قبل · فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر اینکه تمام توان بالگردی ارتش در اختیار ستاد برگزاری انتخابات کشور است، گفت: خلبانان و فرماندهان پایگاه‌ها در این زمینه توجیه شده‌اند.

تمام توان بالگرد‌های نیروی زمینی در اختیار ستاد انتخابات …

فرمانده نیروی زمینی ارتش اعلام کرد: همه توان بالگردی ارتش در اختیار ستاد برگزاری انتخابات است و خلبانان و فرماندهان پایگاه‌ها در این زمینه توجیه شده‌اند.

تمامی توان بالگردی ارتش در اختیار ستاد انتخابات کشور است …

11 ساعت قبل · امیر سرتیپ حیدری با تأکید بر اینکه تمامی توان بالگردی ارتش در اختیار ستاد انتخابات کشور است، گفت: خلبانان و فرماندهان پایگاه‌ها در این زمینه توجیه شده‌اند.

تمام توان بالگردهای نیروی زمینی در اختیار ستاد …

12/06/2021 · رکنا: فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر این که تمام توان بالگردی ارتش در اختیار ستاد برگزاری انتخابات کشور است گفت: خلبانان و فرماندهان پایگاه‌ها در این زمینه توجیه شده‌اند.

فرمانده نيروي زميني ارتش: تمام توان بالگرد‌هاي ارتش در …

خبرگزاري آريا- همه توان بالگردي ارتش در اختيار ستاد برگزاري انتخابات است و خلبانان و فرماندهان پايگاه‌ها در اين زمينه توجيه شده‌اند.

همه توان بالگردهای نیروی زمینی در اختیار ستاد انتخابات است …

فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر این که تمام توان بالگردی ارتش در اختیار ستاد برگزاری انتخابات کشور است گفت: خلبانان و فرماندهان پایگاه ها در این زمینه توجیه شده اند.

امیر حیدری: نیروی زمینی ارتش در همه زمینه‌ها به خودکفایی …

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: بالگردی که باید برای اورهال آن دو سال زمان صرف و قطعات آن از خارج کشور تامین می …

آمادگی و اقتدار رزمی نیروی زمینی ایران در جهان بی نظیر است …

قزوین- فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: آمادگی و اقتدار نیروی زمینی ایران در جهان بی نظیر است و می تواند هر دشمنی را به زمین زده و هر تهدیدی را در کمترین زمان در هم بپیچد.

خبر خوش فرمانده نیروی زمینی ارتش برای سربازان

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: امروز بایستی چشم وسیع داشته باشیم تا ماورای دشمن را ببینیم؛ با فناوری هایی که در خدمت ارتش است و با بهترین رادارهای تولید سیستم دفاعی داخل کشور و انواع سیستم های هشدار می توانیم مراقبت از …

سپاه همچنان در کنار مردم سیل‌زده خواهد ایستاد – ایسنا

فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به حضور مستمر سپاه در مناطق سیل زده کشور گفت: سپاه پاسداران همچنان در کنار مردم خواهد ایستاد و با تمام توان در اختیار آن‌ها خواهیم بود.

برچسب ها – نیروی زمینی ارتش

07/01/2021 · خبرگزاری صدا و سیما اخبار سیاسی فرهنگی اجتماعی اقتصادی ورزشی اخبار حوادث لیگ فوتبال قیمت …

بومی سازی سامانه موشکی برد بلند در ایران / استقرار دیوار …

فرمانده هواپیمایی نیروی زمینی ارتش (هوانیروز) اعلام کرد: در زمینه سامانه های موشکی بُرد بلند به بومی سازی کامل دست یافته ایم و تبدیل موشک زمین پایه به هواپایه و برخورداری از بهترین موشک های شلیک کن و فراموش کن (فایراند …

دریادار تنگسیری: شهرهای زیرزمینی نیروی دریایی در همه سواحل …

دریادار تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه شهرهای زیرزمینی در همه سواحل جنوب گسترش یافته است، گفت: ما شهرهای شناوری موشک‌انداز را در اختیار داریم و هر زمانی که صلاح باشد، آن را به نمایش خواهیم گذاشت.

ارتش: یکی از بهترین کارکنان خود را حین ترمیم پل ملاثانی از …

فرمانده گروه 422 مهندسی ارتش گفت: امروز در حین ترمیم پل شناور ملاثانی، یکی از بهترین و پرتلاش ترین کارکنان وظیفه خود به نام “امیر دریس” را از دست دادیم.

جزییاتی از محل استقرار بیمارستان صحرایی سپاه/ ۵ هزار …

فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه نیروی زمینی سپاه در حوزه بهداشت و درمان به هرگونه نیاز و درخواست دستگاه‌های اجرایی پاسخ داده است، گفت: کمبودهای خود را برای توسعه بیمارستان‌های سیار در طول سالهای اخیر برطرف …

پیشرفت های «آجا» نتیجه خودباوری و مدیریت جهادی است | فرمانده

پیشرفت های «آجا» نتیجه خودباوری و مدیریت جهادی است. فرمانده کل ارتش پیشرفت های امروز ارتش را نتیجه و میوه خودباوری و مدیریت جهادی دانست و گفت: موفقیت های به دست آمده ثمره روی پای خود ایستادن است و ثابت می کند در داخل کشور …

دریادار تنگسیری: شهرهای زیرزمینی نیروی دریایی در همه سواحل …

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه شهرهای زیرزمینی در همه سواحل جنوب گسترش …

مهم‌ترین رویدادهای خبری اصفهان در هفته‌ای که گذشت – ایرنا

اصفهان- ایرنا- ایجاد مرکز نوآوری، زیست بومی برای فعالیت جوانان است، بازآمدسازی بالگردها بدون هیچ وابستگی انجام‌ می‌شود و فولاد مبارکه خط هوایی در اصفهان تاسیس می‌کند از جمله مهم‌ترین رویدادهای خبری اصفهان در هفته …

گپ | ارتش_مردمی_انقلابی

نیروی دریایی در تمام دنیا به عنوان بازوی محوری هر کشور برای حفظ منافع در آب‌های سرزمینی و فرا سرزمینی محسوب می‌شود و از این رو همواره نیرویی تجهیزات محور است که به سلاح‌های به‌روز نیاز دارد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش به مردم: خطری ما را تهدید نمی …

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: ما در حال آماده شدن برای این امر هستیم که در مرزهای شرقی نقش بیشتری داشته باشیم.

یک فرمانده ارشد سپاه افشا کرد؛ شهرهای شناور موشک‌انداز در …

05/07/2020 · اقتصادنیوز: فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه شهرهای زیرزمینی در همه سواحل جنوب گسترش یافته است، گفت: ما شهرهای شناوری موشک‌انداز را در اختیار داریم و هر زمانی که صلاح باشد، آن را به نمایش خواهیم گذاشت.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,