BENJ

روش های فوری برای عایق کردن پنجره برای روزهای سرد

روش های جالب و فوری برای عایق کردن پنجره برای روزهای سرد

روش های جالب و فوری برای عایق کردن پنجره برای روزهای سرد با آمدن فصل سرد آماده شدن برای جلوگیری از ورود سرما به فضای داخلی ضروری است و باید روش هایی برای عایق کردن درب و پنجره اجرا کرد.

آموزش نحوه عایق کردن درب و پنجره با درزگیر، پلاستیک، فوم و…

درزهای درب و پنجره یکی از راه هایی است که سرما به راحتی از محیط بیرون به فضای داخل نفوذ پیدا می‌کند و در نتیجه باعث سرد شدن فضای داخل منزل می شود که برای جلوگیری از این کار و صرفه جویی در مصرف انرژی حتما باید درز درب و پنجره ها را گرفته و از هدر رفتن انرژی جلوگیری کنید.

عایق بندی پنجره ها در زمستان با پلاستیک عایق پنجره

یکی از ارزانترین و مقرون بصرفه ترین شیوه ها برای عایق سازی پنجره ها استفاده از پلاستیک عایق حرارتی می باشد، در واقع با استفاده از پلاستیک موجب می شود که راه های نفوذ سرما به داخل ساختمان مسدود شود.

چیدانه | 9 روش عایق کاری در و پنجره در برابر سرما

مطالب بیشتر: عایق کردن پنجره برای روزهای سرد، 6 روش فوری فوتی 2. پرده‌های سنگین‌تر : مانند پوشیدن یک پولیور خوب و دل‌چسب هنگام سرما، پرده‌های سبک مخصوص تابستان را با پرده‌های سنگین‌تر در …

روش های فوری برای عایق کردن پنجره برای روزهای سرد

عایق کاری پنجره ها, عایق کردن پنجره, روش های عایق کاری, عایق کاری در و پنجره, نحوه پوشاندن درز …

چطور در فصل سرما از ورود سرما به خانه جلوگیری کنیم

در برخی از روش های عایق کردن درب و پنجره در فصل سرد، دکوراسیون و زیبایی خانه هم مد نظر قرار می گیرد. برای زیبایی پنجره خانه خود می توانید از کرکره و سایبانهای مخصوص استفاده کنید.

از این 8 راهکار برای ضد صدا کردن آپارتمان خود بهره ببرید …

03/10/2018 · یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای ضد صدا کردن آپارتمان، اضافه کردن عایق‌هایی چون عایق صوتی برای پنجره است که می‌تواند انتقال صدا را کاهش دهد. برای داشتن خانه‌ای آرام و بی‌سروصدا می‌توانید از انواع راهکارها همچون …

راز خواب سریع و راحت در 30 ثانیه به شکل علمی

10 روش ساده برای خواب سریع و راحت در 30 ثانیه به شکل علمی. همه می خواهند خواب با کیفیت داشته باشند، اما بسیاری از ما، غلت زدن در رختخواب و ساعت ها پهلو به پهلو شدن را تجربه می کنیم تا سرانجام به خواب برویم.

بتن ریزی در هوای سرد – وندشیمی ساختمان| افزودنی بتن| آب …

17/12/2019 · افزودنی های ضدیخ بتن برای بتن ریزی و استقرار بتن در آب و هوای سرد. تحمل و مقاومت بتن تازه اختلاط در برابر یخ زدگی و سیکل های ذوب و یخبندان توسط ضریب دوام تعیین می شود. که آن هم 40 تا 60 درصد است …

پنجره عایق کویر یزد سازنده در و پنجره دوجداره – گروه پنجره …

به کارگیری پنجره های عایق و شیشه های دوجداره یکی از راه های کاهش آلودگی صوتی است. این شیوه از آن رو مهم و اساسی است که استفاده از شیشه های دوجداره، حدود 40 دسی بل شدت صوت را کاهش خواهد داد.

روش های صداگیری اتاق خودرو و عایق بندی بدنه و درب ماشین …

در این مقاله تعدادی روش‌هاي صدا گيري خودرو را جمع‌آوری کرده‌ایم تا بتوانید از شر صداهای مزاحم خلاص شوید. پس در آشنایی با روش‌های صداگیری اتاق خودرو با ما فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو شوید.

آشنایی با راهکارهای فوری برای کاهش مصرف گاز در خانه ها

ورود موج سرمای فراگیر و پایدار در بیش از ٢٠ استان کشور و افزایش بی سابقه مصرف گاز، صرفه جویی سراسری برای عبور از روزهای سرد زمستان را بیش از پیش ضروری ساخته است.

۱۷ راه برای کاهش «مصرف انرژی» بدون هزینه اضافی

10/02/2019 · هفده نکته کوچک را که تاثیر زیادی در قبوض شما دارد، بازگو خواهیم کرد. بهترین راه برای صرفه جویی در مصرف انرژی هشیاری کامل در هنگام استفاده و عادت کردن به روش‌های صحیح مصرف است. اگر موارد زیر را در نظر بگیرید، با توجه به …

روش‌های صرفه‌جویی انرژی در منزل

مطمئنا یکی از مسائلی که این روزها بیش از گذشته ذهن شما را درگیر کرده است پایین آوردن مصرف انرژی و صرفه‌جویی در منزل است، با توجه به اجرای فاز دوم هدفمندی و افزایش‌های احتمالی هزینه‌های آب، برق و گاز قطعا انگیزه شما …

تمام ترفندهای خنک نگه داشتن خانه در تابستان | آچارباز

خنک نگه داشتن خانه در تابستان با چند راهکار آسان و کارآمد ممکن می‌شود. با عایق کاری درست، کاشت درخت در حاشیه پنجره، استفاده درست از درهای خانه، قرار دادن سایبان برای پنجره‌ها، می‌توانید خانه را در تابستان خنک کنید.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,