BENJ

روش های خنک کردن خانه

بهترین راه های خنک کردن خود بدون کولر

روشهایی برای آنکه خانه را بدون کولر خنک کنیم. استفاده از هواکش، پوشیدن لباس های گشاد، هیدراته کردن بدن و … از روش های مناسب برای خنک کردن خود و خانه بدون استفاده از کولر می باشد.

روش‌هاي خنک کردن خانه – rasekhoon.net

لینک های اصلی راسخون خواندنی. مقالات سبک زندگی مجله راسخون

11 روش طلایی برای خنک نگه داشتن خانه در فصل تابستان بدون …

24/08/2020 · روش هایی برای خنک کردن خانه ممکن است خنک نگه داشتن خانه بدون کولر در نگاه اول کار خیلی عجیبی به نظر برسد؛ اما هر چقدر هم عجیب، این کار غیر ممکن نیست.

۱۳ روش برای خنک کردن خانه بدون کولر | ستاره

روش‌های خنک کردن خانه بدون کولر. ۱. در طول روز پنجره‌ها را بپوشانید. برای کنترل دمای داخل خانه، بهترین و اولین قدم این است که مانع ورود تابش پر انرژی خورشید به داخل شوید. به منظور خنک کردن خانه …

خنک کردن خانه بدون کولر با این ترفندها • مجله تصویر زندگی

16/07/2016 · روش های ساده برای خنک کردن خانه بدون کولر ظرف آب خنک پشت پنجره بگذارید پرده ها را بکشید در استفاده از درب ها باهوش باشید ترفند پنکه را یاد بگیرید استفاده از ملحفه های کتانی مهم تر از درجه حرارت منزل، …

13 روش برای خنک کردن خانه بدون کولر

23/06/2019 · با بستن و پوشاندن ورودی این درها، و همچنین بسته نگه داشتن درب سرویس بهداشتی، به خنک شدن خانه بیشتر کمک کنید. در صورتی که در این اتاق ‌ها پنجره‌ای وجود دارد، آن پنجره‌ ها را نیز بپوشانید. 6.

7 روش جالب و کاربردی ساخت کولر و خنک کننده هوا در خانه …

06/07/2018 · ۷ روش جالب و کاربردی ساخت کولر و خنک کننده هوا در خانه. استفاده از کولر و خنک کننده هوا ۲۰ درصد از کل برق مورد استفاده در ایالات متحده را مصرف می کند. اگر می خواهید هزینه کمتری برای تهویه هوا …

11 روش طلایی برای خنک نگه داشتن خانه در فصل تابستان

11 روش طلایی برای خنک نگه داشتن خانه در فصل تابستان بدون استفاده از کولر! ممکن است خنک نگه داشتن خانه بدون کولر در نگاه اول کار خیلی عجیبی به نظر برسد؛ اما هر چقدر هم عجیب، این کار غیر ممکن نیست.

۱۳ روش برای خنک کردن خانه بدون کولر – ۱۳ روش برای خنک کردن …

۱۳ روش برای خنک کردن خانه بدون کولر : برای خنک کردن خانه بدون کولر، باید سعی کنید گردش هوا را در خانه بالا ببرید و سعی کنید این هوا را با قرار دادن ….

روش های خنک کردن خانه-پرشین پرشیا

روش های خنک کردن خانه و . پرتال فرهنگی اجتماعی پرشین پرشیا! … خانه داری … مسائل گوناگون سبک زندگی; آشپزی. نکات,اصول و فوت و فن های آشپزی …

8 راهکار ساده و دم دستی برای خنک کردن خانه بدون کولر | اگر …

اگر در منزل کولر ندارید یا نمی خواهید شبانه روز از آن استفاده کنید، روش هایی برای خنک کردن خانه وجود دارد. – به گ

۱۳ روش برای خنک کردن خانه بدون کولر – جالبز

برای خنک کردن خانه بدون کولر، باید سعی کنید گردش هوا را در خانه بالا ببرید و سعی کنید این هوا را با قرار دادن پارچه‌های خیس در خانه و یا گیاهان برگدار خنک

با این روش ها در تابستان خنک شوید

05/06/2021 · خاموش کردن دستگاه‌های الکتریکی. خاموش کردن دستگاه‌های صوتی، تصویری، رایانه‌ای، دستگاه‌های بازی و دستگاه‌های الکتریکی نیز از دیگر راه کار‌هایی است که موجب خنک کردن خانه می‌شود.

راه های خنک کردن خانه بدون کولر!!

راه های خنک کردن خانه بدون کولر!! … روش های کاهش مصرف برق، روش صرفه جویی در مصرف برق لوازم خانگی . نکات پس انداز پول، 9 نکته خانه داری برای پس انداز پول .

12+1 روش از کم ‌مصرف‌ ترین راه ‌های استفاده از کولر گازی

08/02/2021 · اگر از کولرهای گازی برای خنک کردن منزل استفاده می‌کنید، به طور حتم متوجه شده‌اید که این وسایل برقی، مصرف برق را تا حد زیادی بالا می‌برند و در نتیجه مبلغ قبض برق شما، خودنمایی بیشتری خواهد داشت.

خنک کردن گلخانه و بررسی روش های آن

خنک کردن گلخانه و بررسی روش های آن. روش های خنک کردن گلخانه: در ماه هایی از سال که درجه حرارت در گلخانه از درجه حرارت مطلوب بالا تر میرود، لازم است با روش های مناسبی درجه حرارت گلخانه را کاهش داد.

روش‌هایی برای خنک کردن باد کولر – مشرق نیوز

روش‌هایی برای خنک کردن باد کولر. هنگام نصب کولر باید کوتاهترین فاصله را برای کانال کولر خود در نظر بگیرید، زیرا هر چه کانال کولر کوتاهتر باشد هوای خارج شده از آن نیز خنک تر خواهد بود. به گزارش …

خشک کردن آلوچه در خانه با 3 روش + نکات نگهداری آلو خشک خانگی

خشک کردن آلوچه در خانه، یکی از روش های نگهداری آلو در تمام فصول سال است. ما در این پست سلام دنیا، علاوه بر اینکه درباره روش های خانگی خشک کردن آلوچه، راه های نگهداری و جلوگیری از کپک زدن آلوچه خشک شده، ارائه کردیم.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , ,