BENJ

دانستنی های نگهداری از اتومبیل در فصل تابستان

دانستنی های نگهداری از خودرو در فصل تابستان

حرارت درونی: دمای هوا را با پایین آوردن شیشه پنجره و ورود هوا به داخل ماشین در حین رانندگی که، هوای داغ را خارج میکند و موجب چرخش هوای خنک داخل ماشین میشود، کاهش دهید ، بعد از مدت کوتاهی، وقتی دمای داخل ماشین همانند خارج از ماشین شد، شیشه را بالا بکشید.

دانستنی های نگهداری از اتومبیل در فصل تابستان – نگهداری و …

دانستنی های نگهداری از اتومبیل در فصل تابستان آغاز شده توسط MITI , 16 اردیبهشت 1392

دانستنی های نگهداری از اتومبیل در فصل تابستان

دانستنیهای نگهداری از اتومبیل نحوه نگهداری از اتومبیل , نگهداری از اتومبیل در تابستان , مکان پارک کردن اتومبیل , نگهداری از خودرو , نگهداری خودرو در تابستان , قیمت خودرو , معرفی خودرو

دانستنی‌های نگهداری خودرو در فصل تابستان – خانه هیوندای

13/06/2020 · نگهداری خودرو در فصل تابستان نیاز به دانش پیچیده‌ای ندارد بلکه با داشتن آگاهی مختصر در مورد نحوه عملکرد قطعات در فصول مختلف سال می‌توانید کارآیی بیشتری را از خودروی خود انتظار داشته باشید.

نگهداری از خودرو در تابستان

نگهداری از خودرو در تابستان . فروش خودرو ،عموما زمستان را به عنوان بدترین فصل آب و هوایی برای خودرو می‌دانند. ولی باید یک نکته را به خاطر داشته باشیم؛ تابستان هم چندان خوش نمی‌گذرد؛ حداقل برای خودروها که این‌گونه است.

دانستنی‌های نگهداری از اتومبیل در فصل تابستان …

14/06/2010 · دانستنی‌های نگهداری از اتومبیل در فصل تابستان مهارت های زندگی

رسانه مجازی نگاه – نگهداری از خودرو در تابستان – دانش و فناوری

جاذبه های طبیعی … دانستنی های بارداری … نگهداری از خودرو در تابستان …

روش های نگهداری از کولر خودرو در فصل تابستان | همه …

روش های نگهداری از کولر خودرو در فصل تابستان. همه کولرهایی که بر روی خودروهای مختلف قرار دارند، دارای یک پمپ هستند که به میل لنگ پیشرانه به صورت مستقیم متصل است.

استفاده بدون دردسر از خودرو در فصل تابستان – باشگاه خبرنگاران

پس بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع آن دانست و تدابیری برای نگهداری خودروی خود اندیشید. در ادامه راهکار‌هایی برای نگهداری خودرو در فصل تابستان آمده است:

نکاتی برای نگهداری بهتر از باتری خودرو | bama

18/03/2019 · بخش اول: مراقبت از باتری خودرو در فصل تابستان. قدم اول: وضعیت ظاهری باتری را بررسی کنید. اگر بدنه باتری ترک خورده، چکه می‌کند یا بخش‌هایی از آن ورم کرده، حتماً باید باتری خودرو را عوض کنید.

دلایل افزایش ترکیدن لاستیک خودرو در تابستان چیست؟ | Z4Car

ترکیدن تایر خودرو به عوامل مختلفی بستگی دارد، اما چرا این رخداد در فصل تابستان شایع تر است و برای جلوگیری از آن، چه باید کرد؟ سوال هایی است که دراین بخش بررسی می شود.

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,