BENJ

تبریز به عنوان شهر خلاق در یونسکو

تبریز و یزد خلاق ترین شهرهای ایران – ارک توریسم

17/07/2014 · توسط اسماء بهتاش 14/07/17 18/10/10 پیام بگذارید تبریز و یزد خلاق ترین شهرهای ایران اخبار گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری شهرهای تبریز و یزد را به‌عنوان «شهرهای خلاق» ایران به سازمان همکاری …

معرفی پنج شهر آذربایجان‌شرقی به عنوان شهر خلاق – پایگاه …

وی افزود: شبکه شهر‌های خلاق سال هاست که در مجامع بین المللی مطرح است و از اوایل قرن ۲۱ توسط یونسکو به صورت سالانه شهر‌هایی به عنوان شهر‌های خلاق معرفی می‌شود.

موفقیت 7 شهر آذربایجان‌شرقی به عنوان شهر خلاق فرهنگ و هنر …

27/04/2021 · وی افزود: شبکه شهرهای خلاق سال‌هاست که در مجامع بین‌المللی مطرح است و از اوایل قرن 21 توسط یونسکو به صورت سالانه شهرهایی به عنوان شهرهای خلاق معرفی می‌شود.

معرفی 5 شهر آذربایجان شرقی به عنوان شهرهای خلاق | خبرگزاری …

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از معرفی پنج شهر این استان به عنوان شهر خلاق فرهنگ و هنر و دو شهر شایسته الحاق به شبکه شهرهای خلاق خبر داد.

معرفی ۵ شهر آذربایجان شرقی به عنوان شهرهای خلاق | آرمان تبریز

آرمان تبریز-مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از معرفی پنج شهر این استان به عنوان شهر خلاق فرهنگ و هنر و دو شهر شایسته الحاق به شبکه شهرهای خلاق خبر داد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز …

معرفی ۵ شهر آذربایجان‌شرقی به عنوان شهر‌های خلاق

مدیرکل ارشاد آذربایجان‌شرقی از معرفی پنج شهر استان به عنوان شهر خلاق فرهنگ و هنر و دو شهر شایسته الحاق به شبکه شهرهای خلاق خبر داد.

ارسال پرونده کرمانشاه به عنوان شهر خلاق “خوراک” به یونسکو …

2 روز قبل · رییس اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: در ایران نیز تنها شهر خلاق خوراک، شهر رشت است و در صورت تایید یونسکو، کرمانشاه دومین شهر خلاق خوراک کشور خواهد بود.

رشت ، به عنوان شهر خلاق غذا در یونسکو ثبت جهانی شد – خبرآنلاین

رشت ، به عنوان شهر خلاق غذا در یونسکو ثبت جهانی شد. شهردار رشت : ثبت شهر رشت به عنوان شهر خلاق خوراک شناسی یونسکو ، یک گامی اساس به سوی یکی از مهم‌ترین اهداف ما یعنی برند سازی رشت می باشد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از …

رشت ، به عنوان شهر خلاق غذا در یونسکو ثبت جهانی شد

شهردار رشت : ثبت شهر رشت به عنوان شهر خلاق خوراک شناسی یونسکو ، یک گامی اساس به سوی یکی از مهم‌ترین اهداف ما یعنی برند سازی رشت می باشد.

ثبت رشت به عنوان شهر خلاق غذایی در یونسکو – ایسنا

ثبت رشت به عنوان شهر خلاق غذایی در یونسکو. معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان گفت: شهر رشت با داشتن انواع زیادی از غذاهای محلی می تواند به قطب گردشگری غذایی کشور تبدیل شود.

ثبت تبریز به عنوان «شهر جهانی ادبیات» در انتظار امضای …

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در آذربایجان‌شرقی، محمدباقر بهشتی با بیان اینکه درخواست شهرهای شیراز و مشهد برای کسب عنوان «شهر جهانی ادبیات» از سوی یونسکو رد شده است، کسب این عنوان را حق تبریز دانست.

“رشت” به عنوان شهر خلاق در یونسکو ثبت می‌شود- اخبار …

نیکومنش‌نودهی با بیان اینکه در راستای ثبت شهرها به عنوان شهر خلاق مبتنی بر ویژگیهای شهرها در هفت حوزه …

گردشگری خلاق، گنج پنهان در شهرهای ایران/ سهم تبریز از …

در راستای دستیابی به این اهداف، زمینه‌های عرضه در شهر خلاق پیوسته از طریق پویایی و جست‌وجو باید به‌روز شود و تسهیلات و خدمات ارائه‌شده متناسب با سلیقه جامعه مهمان تغییر کند. خلاقیت ممکن است کشف برخی راز و رمزهای …

سنندج به‌ عنوان شهر خلاق موسیقی ثبت جهانی شد – ایرنا

سنندج – ایرنا – با اعلام یونسکو اسامی شهرهایی که به شبکه خلاق ملحق شدند اعلام شد که در این میان سنندج نیز به عنوان شهر خلاق موسیقی در فهرست یونسکو ثبت جهانی شده است. شهردار سنندج روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از برنامه‌های شهرداری و …

لالجین شهر خلاق جهان – لالجین سفال

23/12/2015 · ریحان سروش‌مقدم در کارگروه گفت: در راستای تصویب شدن معرفی شهر خلاق یونسکو در سال 2015 میلادی دو شهر اصفهان و تبریز به عنوان استان های خلاق کشور تعیین شدند که در سال ۲۰۱۶ شهر لالجین نامزد ثبت شهر خلاق در یونسکو می باشد..

شهر خلاق – ایرنا

هرمزگان بندرعباس- ایرنا-درحالی بندرعباس امسال از سوی سازمان جهانی یونسکو به عنوان شهر خلاق نامگذاری شده که استان هرمزگان بواسطه هنرمندی و تلاشگری مردمانش سالها زبانزد خاص وعام بوده…

ثبت سنندج به عنوان شهر خلاق موسیقی در یونسکو

شهردار سنندج از قول مساعد یونسکو برای ثبت جهانی سنندج به عنوان شهر خلاق موسیقی خبر داد.

بررسی انتخاب نیشابور به عنوان شهر خلاق یونسکو

شرایط پیوستن نیشابور به عنوان شهر خلاق یونسکو مورد بررسی قرار گرفت.

معرفی « خلاق‌ترین شهرها » ی ایران به OIC | جاهای دیدنی ایران

شهرهای ایران. مرکز استان ها. دیدنی های تهران; دیدنی های تبریز; دیدنی های مشهد …

بسیج شهرهای خلاق جهان در مقابله با کرونا – شهریار نیوز

بسیج شهرهای خلاق جهان در مقابله با کرونا. شبکه شهرهای خلاق یونسکو ( UCCN) در سال ۲۰۰۴ با هدف افزایش همکاری در میان شهرهایی تاسیس شد که همگی خلاقیت را به عنوان فاکتوری راهبردی برای توسعه پایدار شهری قبول دارند. شهریار تبریز / رضا عالش‌زاده*: این شبکه به عنوان …

یونسکو، رشت را ( شهر خلاق غذا ) نامید + تصاویر | لست سکند

07/05/2015 · در همین زمینه دبیر کل کمیسیون ملی یونسکو پیشنهاد داده است تا شهر رشت به عنوان “شهر خلاق غذا” در یونسکو ثبت شود. بیش از ۱۷۰ غذای محلی در گیلان پخته می‌شود.

لالجین کاندیدای شهر خلاق جهان شد | جاهای دیدنی ایران

شهرهای ایران. مرکز استان ها. دیدنی های تهران; دیدنی های تبریز; دیدنی های مشهد …

در انتظار ثبت جهانی اصفهان و تبریزبه‌عنوان شهر خلاق

معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: اصفهان و تبریز به‌عنوان شهرهای خلاق در زمینه تولیدات صنایع دستی ثبت جهانی می‌شوند. به گزارش «ایرنا» بهمن نامورمطلق در بازدید از نمایشگاه سراسری صنایع …

انتخاب اصفهان به عنوان شهر خلاق جهان – کجارو

13/12/2015 · شبکه شهرهای خلاق در سال ۲۰۰۴ توسط یونسکو پایه گذاری شد و خلاقیت مردم را در کنار صنایع دستی، معماری و طراحی، رسانه، موسیقی و غذا به عنوان شاخصه‌های شهر خلاق اعلام کرد.

سنجش ظرفیت‌های‌‌ گردشگری خلاق در کلان‌شهر تبریز

گردشگران امروزی از تکرار خسته شده‌اند و به دنبال تجربه و لمس حس تازگی هستند. فعالیت‌های مربوط به گردشگری خلاق به گردشگران اجازه می‌دهد که به کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهارت‌های محلی، سنت‌ها و کیفیت‌های منحصربه‌فرد …

راهبرد «تهران، شهر خلاق» – همشهری آنلاین

شاید بتوان معادلات یونسکو را نادیده گرفت و به جای تعیین یکی از صنایع خلاق به‌عنوان اولویت راهبرد شهر خلاق بر تنوع فرهنگی و صنایع خلاق گرد هم آمده در تهران تکیه کرد.

شهر لالجین کاندیدای ثبت جهانی شهر خلاق صنایع‌دستی شد …

وی افزود: در راستا پرونده شهر سفال لالجین در حال تکمیل شدن است و باید تا پایان دی ماه به یونسکو ارسال شود و در …

تثبیت برند شهر خلاق خوراک‌شناسی رشت در یونسکو – ایمنا

به گزارش ایمنا، شهر رشت در سال ۱۳۹۴ به عنوان شهر خلاق خوراک‌شناسی به شبکه شهرهای خلاق یونسکو پیوست. رشت تنها شهر ایران است که به همراه ۱۸ شهر دیگر جهان در زمینه خوراک‌شناسی در یونسکو ثبت شد.

قدیمی ترین شهر جدید ایران در یونسکو | اصفهان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ، به نقل از پایگاه خبری شهرداری نجف آباد، محمد مغزی نجف آبادی شهردار نجف آباد در تهران دیداری با دکتر حجت الله ایوبی، دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو به عمل آورد.

لالجین نامزد شهر خلاق جهان شد

‌مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان از کاندیدا شدن لالجین به عنوان شهر خلاق جهان خبر داد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,