BENJ

تاریخچه شرکت پتزل

تاریخچه شرکت پتزل | مجله و فروشگاه تخصصی کوه نوردی

تاریخچه شرکت پتزل برند پتزل فرانسه، امروزه به معتبرترین برند تولید کننده ابزار فنی و چراغ پیشانی در جهان بدل شده است.

پتزل – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

پتزل (انگلیسی: Petzl ‎) شرکت تجهیزات ورزشی فرانسوی است، که در سال ۱۹۷۵ تأسیس شد. منابع [ ویرایش ] مشارکت‌کنندگان ویکی‌پدیا.

اسکای هوک Petzl Goutte Eau

تاریخچه شرکت پتزل در اوایل سال ۱۹۳۰، فرناند پتزل فرانسوی، در سن هفده سالگی دنیای غارنوردی را کشف کرد. او که یک مغازه مکانیکی داشت، خیلی سریع شروع به تجسم شیوه ها و تکنیک های غارنوردی کرد، که در آن زمان یک رشته تازه به حساب می آمد.

محصولات پتزل

محصولات پتزل. به نظر من، محصولات پتزل (Petzl)، در بین تمامی برندهای کوهنوردی، برندهای کمپینگ و سایر برندها، برندی است که بیشترین تمرکزش را بر روی رفع کنجکاوی قرار داده است.

شرکت پتزل، دسترسی به غیر دسترس ها Petzl

از کانال شرکت ایمن آفرینان ارتفاع e.a.e 1:20 مسابقات طناب و ارتفاع شرکت پتزل 2020 (روپ تریپ پتزل) Petzl RopeTrip۲۰۲۰

ریورسو (تجهیزات سنگنوردی) – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

ریورسو یک ابزار حمایت است که توسط شرکت پتزل اختراع و توسعه داده شده است و برای سنگنوردی و سایر فعالیت‌های روی طناب کاربرد دارد. نسخه دیگری از این ابزار وجود دارد به نام ریورسینو که جهت استفاده برای طناب‌های با قطر کمتر طراحی شده است.

ابزار صعود ( مینی یومار ) Petzl Basic

تاریخچه شرکت پتزل در اوایل سال ۱۹۳۰، فرناند پتزل فرانسوی، در سن هفده سالگی دنیای غارنوردی را کشف کرد. او که یک مغازه مکانیکی داشت، خیلی سریع شروع به تجسم شیوه ها و تکنیک های غارنوردی کرد، که در آن زمان یک رشته تازه به حساب می آمد.

پتزل

ابزار ریورسو4 پتزل,آموزش استفاده صحیح از ریورسو پتزل,بازدید از خط تولید و … شرکت پتزل Petzl,معرفی چراغ پیشانی ناو پتزل – PETZL NAO,آموزش استفاده از گری گری پتزل,معرفی کارخانه پتزل (PETZL)

چراغ پیشانی Petzl TIKKINA | سراب کالا

برند پتزل توسط برناند پتزل بنیان گذاری شد این برند با نزدیک به چهل سابقه در ساخت انواع وسایل کوهنوردی و طبیعت گردی به برندی شناخته شده بین ورزشکاران و ورزش دوستان تبدیل شده است.

.:TSETMC:. :: اطلاعات نماد

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه دوره 12 ماهه منتهی به 1398/02/31. 98/5/5. صورت‌های مالی سال مالی منتهی به 1397/12/29 (حسابرسی شده) (شرکت پترو شیمی نوین) 98/4/27. افشای اطلاعات بااهمیت – (سایر اطلاعات …

تاریخچه کمپانی دیوتر – Deuter history – دوبیسل

14/11/2018 · .اما بد نیست اندکی درباره تاریخچه این کمپانی 118 ساله آلمانی بدانیم کمپانی دیوتر در یال 1898 توسط هانس دویتر در آگزبورگ آلمان بنا نهاده شد.

تاریخچه کمپانی دیوتر | مجله و فروشگاه تخصصی کوه نوردی

.اما بد نیست اندکی درباره تاریخچه این کمپانی 118 ساله آلمانی بدانیم کمپانی دیوتر در یال 1898 توسط هانس دویتر در آگزبورگ آلمان بنا نهاده شد.

ایده جدید کمپانی پتزل فرانسه، بولت قابل برداشت Coeur Pulse …

ایده جدید کمپانی پتزل فرانسه کوئر پالس یک بولت قابل برداشت و استفاده مجدد از جنس فولاد ضد زنگ با قطر 12 میلیمتر است که می توان آن را بدون هیچ ابزاری راحت کارگذاشت و دوباره برداشت.

فروشگاه داوینو – فروشگاه داوینو

the petzl adventure سرگذشت پتزل تاریخ کوهستان سراسر از نام ها و فتوحات قهرمانانی است که بر قلّه های جهان[…] 05

چراغ پیشانی پتزل

شرکت ایمن تجارت سالیا وارد کننده و توضیع کننده کلیه لوازم در حوزه صنعت و ایمنی می باشد. چراغ پیشانی Petzl Pixa 3 یک چراغ پیشانی حرفه ای است که توسط…

حلقه باز شونده پتزل Petzl Ring Open – فروشگاه لوازم …

حلقه باز شونده پتزل Petzl Ring Open از سری محصولات برند معتبر پتزل است که با جنس فولاد ساخته شده است و برای تمامی سایزه ها مناسب است.

فروش چراغ پیشانی پتزل فوق حرفه ای ذر اهواز

شرکت ایمن تجارت سالیا وارد کننده و توضیع کننده کلیه لوازم در حوزه صنعت و ایمنی می باشد. چراغ پیشانی Petzl Pixa 3 یک چراغ پیشانی حرفه ای است که توسط یکی از شرکت ها معروف تولید لوازم کوهنوردی در دنیا …

RESCUE – فرا فن آموز ایلیا

شرکت فرا فن آموز ایلیا عضو اتحادیه بین المللی تجاری صنعتی دسترسی با طناب انگلستان ( IRATA Membership 7035/OT ) با بیش از یک ده سابقه فعالیت در زمینه تخصصی کار در ارتفاع با استفاده از روش دسترسی با طناب ( Rope Access ) در حوزه های آموزشی …

گروه کوهنوردی آرش شیراز

شرکت پتزل همچنین با بیان اینکه ممکن است بتوان با استفاده از ابزار مکمل این مشکل را برطرف کرد، تأکید کرده است که تا تمامی آزمایش‏ها توسط متخصصان این شرکت صورت نگرفته و راهکار نهایی و تأیید شده …

مردان عنکبوتی در تهران – ایسنا

این روزها احتمالا ما افرادی را دیده ایم که در نمای ساختمان‌ها در حال کار هستند این افراد که با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب مشغول کار هستند اصطلاحا مردان عنکبوتی و یا راپل کار گفته می‌شود در این مطلب کمی با این شغل …

بایگانی‌های پائول پتزل | فروشگاه داوینو

داوینو، تخصصی ترین مرجع محصولات اورجینال کوهنوردی و سنگنوردی در ایران

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,