BENJ

انتقاد مهرعلیزاده از تجمع انتخاباتی رئیسی در اهواز/ او در خوزستان شوآف راه انداخت

تجمع اهواز در اعتراض به اختصاص بودجه برای انتقال آب کارون …

کبری اسفندیاری یکی از اعضای انجمن دیده‌بان جلگه سبز خوزستان نیز درباره این تجمع گفت: رودخانه کارون، سرمایه ملی ماست و مخالفت خود را با انتقال آب این رودخانه اعلام می‌کنیم.

رضایی: رای مردم نه پوشش است نه روکش است بلکه رویش است …

12/06/2021 · زمان برگزاری این مناظره که از ساعت ۱۷ آغاز خواهد شد، حدود ۳ ساعت اعلام شده است. در دور اول و دوم کاندیداها پیش از ورود به ساختمان برگزاری مناظره که به ترتیب تعیین شده بر اساس قرعه کشی انجام شد، در اظهاراتی کوتاه به سوالات …

نگرانی از کودتای دیگر در ترکیه، بیانیه 103 افسر بازنشسته …

103 افسر بازنشسته ارتش ترکیه در اقدامی جنجالی در بیانیه‌ای از سیاست‌های دولت اردوغان به شدت انتقاد کردند. آفتاب‌‌نیوز :

جنجالی دیگری از رونالدو؛ این‌بار پرتاب پیراهن!

بیانیه جبهه اصلاحات و انتقاد از شورای نگهبان: می‌خواهند مردم در انتخابات شرکت نکنند انتقاد از شورای نگهبان؛ کاری کرده‌اید که این انتخابات نه رقابتی است نه مشارکتی!

اعتصاب‌ها و تجمع‌های اعتراضی ادامه‌دار در بطن بحران کرونا …

06/10/2020 · اعتصاب‌ها و تجمع‌های اعتراضی ادامه‌دار اقشاری که در برابر بیماری آسیب پذیرند، به بخشی از صحنه‌ی کرونایی جامعه بدل شده‌اند.

پزشکیان، نامزد احتمالی انتخابات 1400: بنزین به قیمت بازار …

13/04/2021 · ما نمی خواهیم در زندگی مردم سرک بکشیم اما قانون دنیا این است. اگر فردی در یک کشور خارجی مالیات نپردازد هنگامی که خانه اش آتش می گیرد آتش نشانان برای خاموش کردن خانه او اقدامی انجام نمی دهند چرا که پول خاموش کردن آتش خانه …

شل کن، سفت کن در محدودیت های کرونایی!

19/11/2020 · به گزارش الف، لغو محدودیت تردد در 25 مرکز استان را می توان نمونه ای از تصمیمات متناقض در روزهای کرونایی دانست که درنهایت منجر به سرگردانی مردم می شود.. برخی از مسئولان استانی اعلام کرده اند که این تصمیم را ستاد ملی مقابله …

پایگاه خبری تحلیلی فردا | Farda News

ارزیابی اصلاح‌طلبان از مناظره دوم کم‌فروغ و بی‌محتوا . اغلب چهره‌های سیاسی اصلاح‌طلب از مناظرات اول و دوم انتقاد کرده و آن را در راستای آگاهی بخشی به جامعه نمی‌دانند.

نگاهی به سوانح هوایی ایران در ۷۰ سال گذشته | خبرنامه …

14/08/2014 · همچنین آمار و ارقام موجود حاکی از آن است که تعداد کشته شدگان سوانح هوایی در کشور در طول این 70 سال مجموعا کمتر از 2000 نفر می باشند به مراتب نسبت به سوانحی از قبیل رانندگی کمتر می باشند.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,