BENJ

آنچه باید قبل از خرید میز غذاخوری بدانید

میز ناهار خوری کم جا و هر آنچه باید درباره آن بدانید! دیجی …

برای مثال؛ می توان میز های ناهار خوری کم جایی را ذکر کرد که در آن ها، صندلی ها به گونه ای طراحی شده اند که می توانند دقیقا زیر سطح میز قرار بگیرند و دیگر فضایی را در اطراف میز اشغال نکنند.

هر آنچه در مورد کولر گازی باید بدانید | فروشگاه اینترنتی …

یک نکته بسیار مهم قبل از شروع این است که بسیاری از کارشناسان توصیه می کنند کسانی که در تهران زندگی می کنند بهتر است از کولرهای آبی استفاده کنند چرا که کولرهای گازی برق بسیار زیادی به نسبت کولرهای آبی مصرف می کنند.

سه معیار مهم طراحی مبل – بابک گالری

مبل| بابک گالری. ۳ معیار و ویژگی مهم طراحی مبل. در زندگی روزمره خود از وسایل و لوازمی استفاده می کنیم که بسیاری از آنها، به دلیل ویژگی های طراحی ای که دارند، برای استفاده ما مناسب نیستند. امروزه …

آنچه درباره مبل باید بدانید

آنچه درباره مبل باید بدانید. مبلمان. همانطور که به همراه نداشتن یک روز گوشی، برای خیلی از ما آدمها کار سختی است، تصور خانه های امروزی هم، بدون داشتن مبلمان سخت به نظر میرسد.خانه هایمان در عصر جدید نسبت به خانه های پدری …

آنچه قبل از انتخاب پرده اتاق خواب باید بدانید!

آنچه قبل از انتخاب پرده اتاق خواب باید بدانید! به طور مثال اگر پنجره ی اتاق خواب شما به نحوه ی است که از بیرون خانه دید به داخل وجود دارد پس پرده ی حریر برای فضای شما چندان مناسب نمی باشد.

برچسب‌ها:, , , ,